korsar_vlad (korsar_vlad) wrote,
korsar_vlad
korsar_vlad

Сьогодні пішов з життя лідер Норильського повстання Євген Грицяк

Оригинал взят у grzegorz в Сьогодні пішов з життя лідер Норильського повстання Євген Грицяк
Фото з архіва "Дня"

Сьогодні, 14 травня 2017 року, пішов з життя один з керівників повстання в Норильских таборах 1953 року, фотограф-поетист, «український Ганді» Євген Степанович Грицяк.


Про це головному редактору «Дня» Ларисі Івшиній повідомив режисер, автор циклу фільмів «Загадка Норильського повстання» Михайло Ткачук.

Крім того, правозахисниця Мрідула Гош повідомила:

«У той час, коли свято радощів з нагоди Дня матері переповнює і серце і стрічку, я тихо згадую мого батька, який від нас відходив 19 років тому, саме тоді надходить інша сумна звістка. Відійшов у засвіти Євген Степанович Грицяк у віці 90 років. Очільник Норильського постання 1953 року, прихильник ненасильницького руху (за що я його називала українським Ґанді), відомий перший знавець йоги, який самостійно вивчив англійську мову в ув'язненні, переклав книгу "Автобіографія йоги" всесвітньо відомого Свамі Йогананди.... про нього багато можна писати. Мене вразили його слова під час першого знайомства у 2013 році. "Ми не прощаємося, бо ми вічні." Так. Він збагнув велику Істину про вічність душі, ніколи не шукав славу або влади. Ми не прощаємось ніколи. Царство небесне, Євгене Степановичу! Незабутня вічна пам'ять! Мої глибокі і щирі співчуття його донці, онуку і родичам!», - написала вона.


Головний редактор «Дня» Лариса Івшина та колектив видання щиро співчуває близьким та рідним Євгена Степановича.

Світла пам'ять…

https://www.youtube.com/watch?v=WugSjjNfElE

Tags: carthago delenda est, in memory, Визвольні змагання, повстанці, українці
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments